İletişim

facebooktwittergoogle_plusmail

cropped-cropped-meselogo-300x104.jpg

Mesele ile iletişim kurmak ve yazı göndermek için meseledergisi@gmail.com adresini kullanabilirsiniz. Ya da Twitter veya Facebook üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yazarlara Bilgi

Yazarlar, yazı gönderirken yukarıdaki mail adresine Word dosyasıyla ve ek biçiminde göndermelidir. Gönderilen mailde yazar kendini kısaca tanıtmalıdır.

Yazılar 1000-2000 kelime aralığında veya 2-4 Word sayfası uzunluğunda olmalıdır.

Yazı(lar) ile birlikte görsel(ler)in de gönderilmesi tercih edilir. Görselin kime ait olduğu hakkında açıklama bilgisinin eklenmesi önemlidir.

Yazılarda başlık, ara başlık ve spot bulunması tercih edilir, bulunmaması halinde editör tarafından yazıya söz konusu eksiklerin tamamlanması adına müdahale edilebilir.

Mesele’de yalnızca kitap değerlendirmeleri, yazı/makale ve röportajlar yayınlanmaktadır. Bunun dışında gönderilen şiir, öykü vs. değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.

Mesele’ye gönderilen yazılar, yayın kurulu tarafından değerlendirilerek Mesele’de veya İnternet Mesele’sinde yayınlanır. Yayınlanmaması halinde yazara konu hakkında bilgi verilir.

İlanlar İçin

Mesele’ye ilan vermek için meseledergisi@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Ön iç kapak, arka kapak, arka iç kapak ve dergi içi, sayfa içi ilanlar verebilirsiniz. Ayrıntılar için mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

facebooktwittergoogle_plusmail

“İletişim” üzerine 4 düşünce

 1. iyi günler ben mesele dergisine aboneyim ama henüz 2014 sayısından itibaren hiç bir dergi tarafıma ulaşmadı . beni bilgilendirirseniz memnum olurum
  iyi çalışmalar
  Şinasi Avşar

  1. Bilgi eksikliği olmalı… Banka dekontunuzu ve adres bilgilerinizi iletebilir misiniz?

  1. Merhaba,

   Dergimizin Denizli’de dağıtımı bulunmamaktadır. Abonelik hesabımıza 10 TL yatırırsanız veya abonelik işlemlerini gerçekleştirirseniz, dilediğiniz adrese Mesele’yi gönderebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Mesele, aylık kitap dergisi