İletişim

Facebooktwittergoogle_plusmail

cropped-cropped-meselogo-300x104.jpg

Mesele ile iletişim kurmak ve yazı göndermek için meseledergisi@gmail.com adresini kullanabilirsiniz. Ya da Twitter veya Facebook üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yazarlara Bilgi

Yazarlar, yazı gönderirken yukarıdaki mail adresine Word dosyasıyla ve ek biçiminde göndermelidir. Gönderilen mailde yazar kendini kısaca tanıtmalıdır.

Yazılar 1000-2000 kelime aralığında veya 2-4 Word sayfası uzunluğunda olmalıdır.

Yazı(lar) ile birlikte görsel(ler)in de gönderilmesi tercih edilir. Görselin kime ait olduğu hakkında açıklama bilgisinin eklenmesi önemlidir.

Mesele’de yalnızca kitap değerlendirmeleri, yazı/makale ve röportajlar yayınlanmaktadır. Bunun dışında gönderilen şiir, öykü vs. değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.

Mesele’ye gönderilen yazılar, yayın kurulu tarafından değerlendirilerek Mesele’de veya İnternet Mesele’sinde yayınlanır. Gerek görülen durumlarda yazı düzenlenmek üzere yazara gönderilir veya yayın kurulu tarafından düzenlenir. Yayınlanmaması halinde yazara konu hakkında bilgi verilir.

İlanlar İçin

Mesele’ye ilan vermek için meseledergisi@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Ön iç kapak, arka kapak, arka iç kapak ve dergi içi, sayfa içi ilanlar verebilirsiniz. Ayrıntılar için mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

Facebooktwittergoogle_plusmail

İletişim” için 7 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir